Sort by   DESC

Tapyba, kartonas, aliejus, 47.5x78 cm
600.00 EUR
27 days, 00:31:21
Tapyba, drobė, aliejus, 85x137 cm
720.00 EUR
27 days, 00:31:21
Grafika, litografija 35/300, 49x63 cm
290.00 EUR
27 days, 00:31:21
Tapyba, kartonas, aliejus, 30.5x40 cm
2,900.00 EUR
27 days, 00:31:21
Tapyba, drobė, aliejus, 115x145 cm
1,250.00 EUR
27 days, 00:31:21
Tapyba, peizažas, kartonas, tempera, 32.8x43.8 cm
1,480.00 EUR
27 days, 00:31:21
Tapyba, kartonas, mišri technika, akrilas, aliejus, 50x70 cm
420.00 EUR
27 days, 00:31:21
Tapyba, marina, drobė, aliejus, 90x180 cm
2,750.00 EUR
27 days, 00:31:21
Tapyba, kartonas, aliejus, 50x40 cm
400.00 EUR
27 days, 00:31:21
Tapyba, kartonas, drobė, aliejus, 25x35 cm
500.00 EUR
27 days, 00:31:21
Tapyba, kartonas, aliejus, 46x56 cm
340.00 EUR
27 days, 00:31:21
Tapyba, drobė, aliejus, 61x72 cm
2,500.00 EUR
27 days, 00:31:21
Tapyba, peizažas, kartonas, aliejus, 40 x 60 cm
330.00 EUR
27 days, 00:31:21
Bronza, patina, 32 x 35 x 23 cm
1,100.00 EUR
27 days, 00:31:21
Tapyba, kartonas, aliejus, 35.5x46 cm
900.00 EUR
27 days, 00:31:21
Tapyba, popierius, akvarelė, 76x53 cm
440.00 EUR
27 days, 00:31:21
Tapyba, drobė, aliejus, 73x91 cm
500.00 EUR
27 days, 00:31:21
Grafika, ofortas, 31.5x42 cm
120.00 EUR
27 days, 00:31:21
Grafika, litografija 161/199, 68x92 cm
480.00 EUR
26 days, 04:51:21
Tapyba, popierius, akvarelė, 36x49.5 cm
200.00 EUR
27 days, 00:31:21
Tapyba, drobė, aliejus, 130x110 cm
660.00 EUR
27 days, 00:31:21
Grafika, spalvotas linoraižinys 2/5, 26x42 cm
350.00 EUR
27 days, 00:31:20
Tapyba, peizažas, drobė, aliejus, 54x68 cm
950.00 EUR
27 days, 00:31:20
Grafika, medžio ir lino raižiniai, 10/150, 25 x 66 (29.5 x 72) cm
190.00 EUR
42 days, 00:31:20
Tapyba, kartonas, aliejus, akrilas, 50x60 cm
500.00 EUR
27 days, 00:31:20
Display