Logotipas lt

 

Susisiekime: +370 60019573Facebook2

 

Aukciono dalyvių registracija

 

- Užsiregistruoti dalyvavimui aukcione galima nuotoliniu būdu, pradinę dalyvio anketą užpildant tinklalapyje: https://dailesaukcionas.lt/lt/component/users/?view=registration arba siunčiant užklausą el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

- Asmens tapatybės patvirtinimui aukciono dalyvis turi sumokėti 1,00 Eur iš asmeninės sąskaitos.

 

- Aukciono dalyvis, nuotoliniu būdu prisijungęs prie savo asmeninės paskyros dailesaukcionas.lt gali teikti kainos pasiūlymus pasirinktiems meno kūriniams arba kitoms vertybėms ir juos įsigyti. 

 

 - Dėl kitų dalyvavimo aukcione būdų (atstovaujant įgaliotiniui ar aukciono darbuotojui) prašome kreiptis tel. 860019573.

 

- Aukcione siūlomus meno kūrinius ar kitas vertybes galima apžiūrėti iki paskutinės aukciono dienos.  

 

Visiems aukcione pirktiems meno kūriniams yra išduodami meno kūrinių pasai, kai kuriais atvejais ir papildomos dailės ekspertų išvados.

 

- Aukcione gali dalyvauti ir pirkti fiziniai bei juridiniai asmenys. Fiziniai asmenys turi būti ne jaunesni nei 18 metų.  

 

Jei turite klausimų dėl registracijos ir dalyvavimo aukcionuose, prašome kreiptis tel. 860019573 arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.