Logotipas lt

 

Susisiekime: +370 60019573, Facebook2

 

Paveikslų vertinimas

Meno kūrinių vertinimas

 

Profesionalūs dailės specialistai padės jums nustatyti turimo meno kūrinio autentiškumą ir rinkos vertę.

  • Teikiamos paslaugos:

Paveldėtų ar sukauptų meno kolekcijų, atskirų paveikslų, kitų meno kūrinių vertinimas, aprašymas, klasifikavimas, meno kūrinio paso parengimas. Dailės ekspertas gali atvykti į jūsų namus ar biurą visoje Lietuvoje.

  • Meno kūrinių vertinimas, autoriaus signatūros analizė (meno kūrinių vertinimui palikti nereikia, per apžiūrą vertinamus kūrinius, jų įrašus, nusifotografuojame).
  • Konsultuojame meno kūrinių įsigijimo, meno kolekcijų sudarymo, meno kūrinių pardavimo užsienio aukcionuose klausimais.
  • Tiriame meno kūrinius (ultravioletas, rentgenas ar cheminiai (pigmentų).
  • Profesionalus meno kolekcijos katalogo, albumo (taip pat ir leidybai) parengimas su autorių biografijomis ir menotyrine darbų analize.

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės tel.: +370 600 19573 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

 

Pastaba: Atkreipiame klientų dėmesį, kad užsakant meno kūrinių vertinimą ir atributavimą, yra rekomenduojama iš vertintojų reikalauti atitinkamą išsilavinimą dailėtyros srityje įrodančių dokumentų (kitu atveju vertinimas ar atributavimas nebus laikomas specialisto išvada).


Asmenys neteisėtai užsiimantys meno kūrinių vertinimu, kurių išduoti meno kūrinių vertinimo ar atributavimo dokumentai nėra laikomi tinkama dailėtyros srities specialisto išvada:

- Remigijus Grėbliūnas (Kultūros paveldo depardamentas), asmeniškai (ne darbovietės vardu) išduodantis meno kūrinių vertinimo dokumentus ir juos pasirašantis "dailės ekspertas Remigijus Grėbliūnas". Nurodytas asmuo neturi  jokio išsilavinimo dailėtyros srityje (rašto pvz.), labai dažnai klysta ir klaidina paveikslų savininkus.


Klaidingai atributuoti (priskirti tam tikram autoriui) meno kūriniai:

 Meno kūrinio nuotrauka           

Klaidingai priskirtas

autoriui

           Aprašymas                

Atributavo

(vardas, pavardė, kvalifikacija) 

Informacija ruošiama  Informacija ruošiama

Informacija ruošiama

 

 

 Rimtui Kalpokui  

Informacija ruošiama


Informacija ruošiama

 


 

Aukciono dalyvių dėmesiui: 

Pveikslų vertinimo, atributavimo ir kitais klausimais Kauno aukciono dailėtyros specialistai konsultuoja Vilniuje. Dėl susitikimo laiko reikia susitarti iš anksto telefonu 860019573. Susitikimo metu galima apžiūrėti pasirinktus dailės kūrinius ar knygas, kurie bus parduodami artimiausiame aukcione.


Mūsų klientai: BAB bankas "Snoras", AB "DNB bankas", AB "SEB" bankas, Kredito unija "Vilniaus kreditas", UAB "Capital vertinimas", UAB „Finance property“, UAB "KPMG Baltics" ir kt. įmonės bei privatūs asmenys. Atliekame meno kūrinių ekspertizes LR teismų institucijoms.