- €
- Antikvariatas(0)
- Tapyba(39)
- Pastelė(2)
- Akvarelė(4)
- Drobė, aliejus(24)
- Kartonas, aliejus(3)
- Kartonas, akrilas(1)
- Drobė, akrilas(3)
- Kartonas, tempera(1)
- Grafika(5)
- Litografija(0)
- Ofortas(1)
- Mišri technika(0)
- Serigrafija(1)
- Sausa adata(2)
- Šilkografija(1)
- Skulptūra(1)
- Bronza(1)
- Taikomoji dailė(4)
- Juvelyrika(0)
- Keramika(4)
- Tekstilė(0)
- Fotografija(2)
- Knygos(0)
- Žemėlapiai(0)
- Reprodukcijos(1)
- Katalogai(2)
- Atvirukai(0)
- Primityvioji dailė(1)
- Tautodailininkai(0)
- Gipsatūros rėmai(2)
Autoriai
- Autoriai Galerija(47)
- Budrys Ignas (1933-1999)(3)
- Gunārs Binde (1933)(2)
- Krasauskas Vytautas (1934)(2)
- Paliukienė Ona (1948)(1)
- Žardalevičius Konstantinas (1955)(1)
- Gabrielė Šermukšnytė (20 a. 2 p.)(1)
- Lago Lino (1973)(1)
- Lianzbergis Linas (1965)(2)
- Mikalauskas Antanas (1937-2012)(1)
- Andriulionis Danas (1921-2023)(1)
- Nežinomas autorius(1)
- Danys Marius Mindaugas (1961-2015)(1)
- Vilpišauskas Alfonsas (1945-2015)(2)
- Obcarskas Antanas (1958)(1)
- Tamoliūnas Vytautas (1955-2009)(4)
- Miknevičius Vaclovas (1910-1989)(1)
- Ajauskas Valentinas (1948)(1)
- Manomaitis Valdemaras (1912-2000)(3)
- Pinkevičius Vidas (1949-2012)(1)
- Savickas Raimondas (1955)(3)
- Uogintaitė Gintarė (1955-2016)(1)
- Petrulis Klaudijus (1951-2014)(1)
- Každailis Arvydas (1939)(1)
- Vėliuvienė Antanina-Ramunė (1949)(0)
- Pocius Liudvikas (1940)(1)
- Žygas Arūnas (20 a.)(1)
- Vitartaitė Gražina (1942)(2)
- Poška Vytautas (1971)(1)
- Piekuras Igoris (1935-2006)(1)
- Petrašiūnaitė Audronė (1954)(1)
- Martinėnas Raimondas (1947)(1)
- Katinas Leonas (1907-1984)(1)
- Nikonov Mikhail Fedorovich (1928-2010)(2)
Žanrai
- Žanrai, temos(51)
- Abstrakcija(10)
- Aktas(3)
- Animalistika(0)
- Dailės kombinatas(4)
- Ekslibrisas(0)
- Figūrinės kompozicijos(4)
- Gamta(5)
- Gėlės, žiedai(6)
- Marinistika(0)
- Medžiai(2)
- Moterys(6)
- Natiurmortas(4)
- Noktiurnas(0)
- Peizažas (gamta)(8)
- Peizažas (miestai)(6)
- Portretas(2)
- Religinis(1)
- Simbolizmas(3)
- Siurrealizmas(3)
Dydis
- Dydis(51)
- Dideli (nuo 81 cm)(17)
- Maži (iki 30 cm)(11)
- Vidutiniai (iki 80 cm)(25)
Forma interjere
- Forma interjere(51)
- Apskritimai(2)
- Horizontalūs(20)
- Kvadratai(1)
- Vertikalūs(28)
Rėmai
- Rėmai(47)
- Gipsatūros rėmai(2)
- Neįrėminti(10)
- Rėmas ir paspartas(4)
- Įrėminti(38)
Rūšiuoti pagal: