Kaip pirkti?

Kaip pirkti meno kūrinius ir kitas vertybes?

Aukcione gali dalyvauti fiziniai bei juridiniai asmenys. Fiziniai asmenys turi būti ne jaunesni nei 18 metų.

Aukciono dalyvis turi užpildyti ir pasirašyti aukciono dalyvio registracijos formą bei sutikti su Aukciono objektų pardavimo aukcione taisyklėmis. Užpildytą aukciono dalyvio registracijos formą reikia atsiųsti el. paštu: dailesaukcionas@gmail.com arba pristatyti į aukciono organizatoriaus biurą.

Aukciono katalogą galima peržiūrėti:

https://www.dailesaukcionas.lt/lt/?option=com_bids&filter_type=auctions_only skyriuje “Aktualūs aukcionai“. Aukciono katalogą PDF formatu skyriuje “Dailės aukciono katalogas” galima atsisiųsti likus dviem savaitėms iki aukciono dienos.

Dalyvavimas aukcione, kainą siūlant internetu:

Dalyvavimas dailės aukcione yra nemokamas, naujiems dalyviams užsiregistruoti į aukcioną galima ir nuotoliniu būdu, tinklalapyje užpildžius registracijos anketąAukciono pirkėjams, kurie jau yra dalyvavę ir pirkę aukcionuose paskyra prieš aukcioną aktyvuojama be papildomos registracijos.

Detaliau apie registraciją tinklalapyje Dailesaukcionas.lt

1. Tinklalapyje reikia užpildyti pradinę registracijos ąnketą. Aukciono dalyvio paskyra tinklalapyje dailesaukcionas.lt yra aktyvuojama per 1-2 darbo dienas, kai dalyvis aukciono organizatoriui el. paštu persiunčia užpildytą ir pasirašytą aukciono dalyvio anketą (atsisiųsti) (2 psl. pildyti nebūtina). Dalyvio registracijos anketą reikia atsiųsti el.paštu dailesaukcionas@gmail.com nuskenuotą arba nufotografuotą mob. telefonu, kad tekstas būtų įskaitomas, arba pristatyti į biurą.

2. Asmens tapatybės patvirtinimui aukciono dalyvis turi sumokėti 1 Eur iš asmeninės sąskaitos (ši suma vėliau įskaitoma į pirkimo sumą). Duomenys su rekvizitais 1 Eur banko pavedimui atlikti bus išsiųsti į dalyvio anketoje nurodytą el. paštą.

3. Kainų pasiūlymus taip pat galima teikti ir neprisijungus prie dailesaukcionas.lt paskyros. Tokiu atveju dalyvį aukcione atstovauja aukciono darbuotojas, kuris pateikia kainos pasiūlymą internete, remdamasis dalyvio pateikta registracijos forma su iš anksto nurodyta aukščiausia siūloma suma už pasirinktą aukciono objektą. Aukščiausia dalyvio siūloma kaina yra konfidenciali ir nėra skelbiama viešai.

4. Aukcione siūlomus meno kūrinius ar kitus objektus iki aukciono pabaigos galima apžiūrėti aukciono organizatoriaus buveinėje. Dėl atvykimo laiką reikia susiderinti iš anksto.

5. Aukcionui pasibaigus, už įsigytą meno kūrinį ar kitą objektą reikia sumokėti grynais arba pavedimu per 5 darbo dienas ir atvykti atsiimti įsigytą meno kūrinį arba informuoti ar yra reikalinga jo pristatymo paslauga.

6. Visiems aukcione pirktiems paveikslams yra išduodami meno kūrinių pasai, kai kuriais atvejais ir raštiškos dailės ekspertų išvados.

 

Jei turite klausimų dėl registracijos ir dalyvavimo aukcionuose, prašome kreiptis tel. 860019573 arba elektroniniu paštu: dailesaukcionas@gmail.com.